ART / Misc. paintings / Grafiskt tryck 17139180

nr 1713 9180

Grafiskt tryck

Anders Lövgren. Signed, numbered 1/100, ”Viva Las Vegas”. Grafiskt tryck på duk, 80x118, unframed,

Anders Lövgren. Signerad, numrerad 1/100, ”Viva Las Vegas”. Grafiskt tryck på duk, 80x118, oramad

Yes

SEK 100

Monday July 14 2025
at 18:22:55

3/7 10:45:59 1      Vinnande bud